Akce

Boj za Sebehodnotu: 10.12.2023.

10.10.2023 Autor 0 komentáře na “Boj za Sebehodnotu: 10.12.2023.”

„Ničeho si nevážíš.“ „Ať udělám, co udělám, nikdy to není dost.“ „Asi jsem blázen.“ „To byla jenom náhoda.“ „Kritika či neúspěch mě vždycky spolehlivě rozhodí.“

Slyšeli jste? Znáte?  Nejste sami, přičemž se jedná o klasické projevy nedostatku vnímání vlastní hodnoty. Přitom se rodíme s určitou dispozicí, která obsahuje mimo jiné i to, co je zárodkem naší budoucí sebehodnoty. Ty části, jichž si nejsme vědomí, ať už tím, že jsme neměli možnost je rozvinout nebo tím, že je používáme v marném boji za uznáním, na nás přitom pořád tlačí a volají po svém znovuobjevení. A to právě všude tam, kde nás bota tlačí zrovna nejvíce.

Během sebepoznávacího workshopu se společně podíváme na to, jak to nejlepší z nás (naši esenci) objevovat v tom, kde ač vydáváme maximum, stále to nestačí stejně jako v tom, co více či méně skrytě obdivujeme (závidíme?) u druhých. Podíváme se i na to, kde nám už v životě leccos dobře funguje a my, protože nevíme, že v tom leží náš vnitřní poklad, tomu říkáme štěstí nebo náhoda.

Cílem je si tyto své atributy stáhnout zpět k sobě, aby nás posilnili, aniž bychom podlehli lákadlu démonů v podobě pýchy a arogance. Prostě dojít k tomu, jaký je náš poklad na úrovni lidského bytí.

Obsah workshopu:
– stavební prvky sebehodnoty v lidské duši
– potřebná teorie k lepšímu porozumění dané problematice
– praktická a sebeuvědomovací cvičení
– praktický postup odhalování prvků sebehodnoty v konfliktních situacích.

Termín:
– neděle 10/12/2023 10:00 – 17:00

Místo konání:
– Františka Křížka 36, Praha 7

Cena a přihlášení:
– 3000 Kč.
– přihlášení na tomas@meaning.cz