Akce

Sebehodnota v praxi – víkendový kurz

14.3.2023 Autor 0 komentáře na “Sebehodnota v praxi – víkendový kurz”

Kdo jsem já? Co mám dělat? Jak si zasloužit lásku? Kde získat zpět ztracenou sebedůvěru? Typické otázky, které si klademe pokaždé, když jsme se ztratili sami sobě, rozplynuli jsme v kolotoči povinností nebo prožili komplikovaný vztah.

Vlastní hodnotu si často zaměňujeme s vnějšími atributy – s prací, s tím, vedle koho jsme nebo nejsme, penězi, úspěchem nebo zážitky. Příčinou této záměny je strach, pocity viny či studu, stejně jako neznalost vlastních potřeb. Náš život si spojujeme s příběhem, který vypráví naše “hlava” a jenž je plný sebelítosti nebo naopak sebedůležitosti, výčitek a vin.

„Pokud najdete to, co máte v sobě, pak vás to, co máte v sobě zachrání. Pokud to, co v sobě máte nenajdete, pak vás to, co v sobě máte zahubí.“  Evangelium Sv. Tomáše.

Během tohoto víkendu se společně zaměříme na objevování toho, čím jsme sami od sebe a ze sebe a z čeho skutečná lidská sebehodnota pramení. Je to nejen hodnota lidského spojení, ale i spojení sama se sebou, jež určuje kvalitu našeho života. 

Podíváme se, jak se všechny ty příběhy mohou proměnit, když do nich nazpět včleníme lidskou duši. 

Prakticky a ve skupině (skupinkách) si natrénujeme možnosti zacházení s vlastními pocity a emocemi tak, abychom sami sebe ani nepopřeli, ani nezradili. Ukážeme si, jak se tíživý prožitek dokáže proměnit v zárodek skutečné sebehodnoty. 

Celý víkend bude zaměřen především prakticky. Potřebné teoretické informace budou odrážet vaše konkrétní potřeby na místě. Smyslem a cílem je přinést konkrétní změny do života.

Kdy: víkend 22. – 23.4.2023, 9:30-17:30

Kde: inner vibe studio Svobodova 135/11, Praha 2

Lektoři: Tomáš Zetek, Anamy Pónya

Cena: 4000 Kč.

Přihlášení: tomas@meaning.cz

 

Doplňující informace:

  • Studenti, senioři a osoby s nízkým příjmem mohou dostat po osobní dohodě slevu.
  • Storno podmínky ze strany účastníka:
    1. Zrušení účasti 4 týdny a více předem – vrací se 100 %.
    2. Zrušení účasti méně než 4 týdny a více jak 2 týdny předem: pokud se přihlásí buď evidovaný náhradník či někdo na výzvu, že se uvolnilo místo, vracíme kurzovné v plné výši. Pokud se místo neobsadí, vracíme 50 %.
    3. Zrušení účasti 2 týdny a méně předem: pokud se přihlásí buď evidovaný náhradník či někdo na výzvu, že se uvolnilo místo, vracíme celé kurozvné. Pokud se místo neobsadí, kurzovné propadá.
    4. V případě nějakého mimořádně závažného důvodu zrušení účasti se domluvíme na individuálních storno podmínkách.