Akce

Seminář “Vše hledej v sobě”: 3-4. března 2018

2.2.2018 Autor 0 komentáře na “Seminář “Vše hledej v sobě”: 3-4. března 2018”

Víkendový prožitkový seminář, během kterého se seznámíte s tím, jak funguje vaše mysl, emoce a tělo a získáte a naučíte se používat praktické nástroje pro práci s nimi.

Klíčové otázky. Pomůžeme vám hledat odpovědi. Ve vás.

  • Proč mám někdy velký úbytek energie?
  • Proč bych měl méně podléhat stresu?
  • Jak nakládat s vůlí?
  • Jakou roli v tom hraje mysl a tělo?

 

Tyto otázky se vyskytují v každodenním životě. Doma i v práci. Vedou člověka k vnitřním rozporům, ze kterých pak plyne chaos, stres, neklid, nesoustředěnost, emoční labilita, únava, vzdor, pasivita, nechuť, strach, pochybnosti a bolest.

Jak s těmito stavy nakládat? Proč přicházejí? Proč se dějí zrovna vám a právě teď? Budeme hledat odpovědi. V sobě.

 

Obsahem semináře jsou techniky přímo zaměřené na poznání a rozvíjení schopností, které určují to, kým jsme, co děláme a jak to děláme a jak se cítíme. Budeme řešit mysl, tělo, meditaci a jak to všechno spolu souvisí.

 

Náplň semináře:

  • Nácvik meditace
  • Výklad k seznámení se s myslí, vnímáním a emocemi a meditací
  • Praktická cvičení s tělem vedoucí k uvolnění napětí a bolesti
  • Nácvik dechových technik a propojení mysli a těla pomocí dechu
  • Svaly a jejich funkce

Cílem semináře je začlenění jednoduchých a praktických nástrojů do vašeho každodenního života.

 

Kdy: víkend 3.-4. března 2018 (10:00 – 17:30)

Kde: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3

Cena: 3.000 Kč, při včasném přihlášení a úhradě do 31.1. sleva 10% (cena 2700 Kč)

Kontak a přihlášení: mentalnifitko@gmail.com

 

Lektoři:

Tomáš Zetek (37): Terapeut a kouč. Klade důraz na rozvoj lidské osobnosti, přičemž čerpá z hlubinné psychologie. Jde tak pod povrch; ke skutečným kořenům problémů. Používá praktické nástroje a přístupy jak z managementu tak i psychologie, které jsou aplikovatelné do každodenního života. Pomáhá nalézt příčiny trápení a uvědomit si nevědomé vzorce. Tomášův přístup je postaven na upřímnosti a přímočarosti a jeho mottem je „Vše hledej uvnitř“.

Dáša Vaďurová (35): Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém.
Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Vít Pacák (45): Masér a kouč. Vítek se věnuje práci s tělem a jeho vnímáním již řadu let. Díky masážní praxi má dostatek zkušeností a možností vidět, že tělo a mysl jsou dvě neoddělitelné části. Zastává názor, že pro vnímání a rozlišování je nezbytné, aby každý z nás znal základní principy a procesy fungování těla. Někdy se dostáváme do situace, kdy nevíme kudy kam, tak hledáme pomoc z venku. Tu můžeme dostat jak v rovině psychoterapeutické, tak v rovině tělesné. Vítek říká: “K mé práci mě dovedla bolest”.