O mně

O mně

Tomáš Zetek

Věnuji se hlubinné analytické terapii, která pracuje s nevědomými vzorci jednání, myšlení a vnitřními překážkami. Klienty vedu ke skutečným příčinám problémů ležícím v nevědomí. Výsledkem je nový pohled na jednotlivé motivace, porozumění vlastním emocím i emocím druhých lidí a získání nových přístupů k sobě i k životu, neboli nalezení nástrojů potřebných ke změně.

S klienty pracuji individuálně i jako lektor na seminářích, přednáším a publikuji. Rovněž se věnuji konzultacím ve firmách, kde propojuji hlubinnou psychologii s pracovními tématy – porozumění lidem aplikované do praxe. Řadu let jsem totiž pracoval ve světě velkých i malých firem v různých manažerských rolích. To prakticky znamená práci s lidmi, s jejich vnitřními motivacemi, řešení komplikovaných vztahů a rozporů všeho druhu.

Právě oblast rozvoje lidí byla mým největším zájmem a vždy jsem na ni během své práce kladl největší důraz. Vzdělávání a rozvoj v oblasti leadershipu (Oxford Leadership Institute) mne nakonec přivedlo až ke studiu psychologie. Jenže, jedna věc je teorie a druhá věc je přímá zkušenost, takže když mě následně zastihla životní krize, pochopil jsem, že odpovědi na své nejhlubší otázky je třeba začít hledat ve svém nitru. A začal se zabývat sebepoznáním.

Můj přístupu k terapii sebebepoznáním vychází ze studia hlubinné psychologie, vlastní prožité zkušenosti a transformačního procesu. V letech 2015 a 2016 jsem absolvoval Školu terapie sebepoznáním pod vedením MUDr. Pavla Špatenky a individuální výcvik pod vedením MUDr. Ivety Špatenkové.

Kontakt

Tomáš Zetek
Terapeut
+420 721 100 221
tomas@meaning.cz

Kontaktní adresa
Františka Křížka 36, Praha 7, zvonek 34-K

(možnost parkování zdarma v OC Stromovka)

Fakturační adresa
Lukášova 2
130 00 Praha 3
IČO: 05455324
DIČ: CZ8009292786

  Cena a platba

  Individuální terapie 1700 Kč / 50 min.

  Párová terapie 2500 Kč / 50 min.

  Firemní konzultace 3500 Kč / 50 min.

  (V individuálních případech může být cena změněna dohodou).

  Platbu lze provést na místě nebo převodem na účet 1177140003/0800.

  Pokud se potřebujete přeobjednat či chcete konzultaci zcela zrušit, je třeba to udělat mailem, telefonicky nebo pomocí SMS nejpozději 2 pracovní dny před domluveným termínem. Jinak konzultace propadá a je vám účtován storno poplatek v plné výši. Pokud zruším konzultaci já méně než 2 pracovní dny před jejím konáním, další sezení máte u mne zdarma.