Posts in Nezařazené

Bolí láska?

1.10.2023 Autor Nezařazené 0 komentáře na “Bolí láska?”

Ztrácíme se v ní? Opakovaně nás zklamala? Sami jsme někoho zklamali? Bylo to někdy tak krásné, až to začínalo bolet? Nebo tak bolavé, že už se nešlo přiblížit? Otázky bolavé, stejně jako pichlavé a někdy tolik aktuální.

Pojďme se společně podívat do duševních dálav, do míst, do nichž se dostáváme díky lásce a z nichž pak v bolestech či stresu, v panice či zbrkle, bereme honem rychle do zaječích. Do dálav, kde se setkáváme s bolestí “z lásky”, která ji někdy provází a v krizových chvílích máme tendenci je snadno zaměňovat. 

Kniha Terapie sebepoznáním i jako audiokniha.

24.9.2023 Autor Nezařazené 0 komentáře na “Kniha Terapie sebepoznáním i jako audiokniha.”

Kniha Terapie Sebepoznáním vyšla i ve verzi audioknihy. K dispozici ji najdete na tomto odkazu.

Tomáš Zetek, pětiletka první.

16.5.2023 Autor Nezařazené 0 komentáře na “Tomáš Zetek, pětiletka první.”

Když jsem před pěti lety psal takový svým způsobem úvodník (tady) ke vzniku meaning.cz – mé terapeutické a konzultační praxe, o dalším vývoji, možnostech či překážkách jsem měl pouhou představu. Reálně to byl skok do tmy. Představy se proměnily v nové zkušenosti a protože rámují onu zásadní otázku “kdo jsem já?”, je na čase kapitolu, která se nyní chýlí ke konci, uzavřít a spolu s tím vykročit za novým začátkem. Ten nebude už tak radikální, ale vskutku něco končí a něco nového začíná.